Kvalifikace Český pohár U-16

V rámci kvalifikace Českého poháru čekalo na starší žákyně 6 zápasů v nedalekém Jirkově.

První sobotní zápas strávily holky hlavou asi ještě v šatně, takže na začátek prohra s Kometou Praha. Ve druhém zápase díky zlepšenému výkonu a hlavně přístupu výhra nad Varnsdorfem. 👍👍V posledním zápase těsná prohra v dramatické koncovce tiebreaku 15:17 se Lvi Praha. 😝Neděle začala výhrou nad dalším pražským týmem, Španielka Řepy. 👏👏Druhý zápas proti Dukle Liberec byl jak den a noc. 🫣První set jsme byli důstojným soupeřem, druhý set jsme bohužel odevzdali. V posledním zápase proti Jirkovu už se zřejmě projevil úbytek sil, prohra 1:2 ale už na konečném pořadí nemohla nic změnit. Konečné čtvrté místo znamená splnění víkendového cíle. 💪🏐💪Uvidíme kde a s kým se potkáme příště. 🤔